Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

EDUKACINĖ VALANDĖLĖ ,,POPIERIŲ TAUPAI – MEDĮ IŠSAUGAI‘‘

2020-01-24

Gamta – dvasinio turtėjimo neišsenkantis šaltinis. Vaikus nuolatos supa gamta, sužadinanti jų smalsumą,  suteikianti norą pažinti, tyrinėti, eksperimentuoti, veikti, o svarbiausia – žaisti. Pedagogo uždavinys – skirti daug laiko organizuojant aplinkosauginę veiklą ikimokyklinėje įstaigoje.                                                                              

Sausio 24 d. „Boružiukų“ grupės vaikai, kartu su „Miško pelėda“, mokytoja L. Juodeikienė, apsilankė visose darželio grupėse. „Miško pelėda“ priminė,  kad reikia taupyti popierių, norint išsaugoti medžius. Aiškinomės, kokį popierių superka, o koks netinka. Padovanojome lankstinukus: „Ką mes žinome apie popierių“,  skaitėme laišką su medelio prašymu, žaidėme su savo draugais, įminėme mįsles apie paukščius ir medžius. „Boružiukų“ grupės vaikučiai savo draugams padeklamavo eilėraštį „Paukštis“. Nuotaikingai ir prasmingai leidome laiką.                                         

       Dėkojame: „Meškučių“, „Kiškučių“, „Drugelių“, „Bitučių“ grupėms už šiltą ir malonų bendravimą ir bendradarbiavimą.                                           

                                       


                                      

 „Boružiukų“ grupės mokytoja L. Juodeikienė


ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo