Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

PILIETINĖ INICIATYVA „ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“

 

2020-01-14

Pirmadienį 8 val. ryte mūsų darželio languose sužibo padėkos žiburėliai – žvakutės. Visa bendruomenė prisijungė prie visoje Lietuvoje organizuojamos pilietinės iniciatyvos – akcijos, skirtos paminėti Lietuvos gynėjų dieną, „Atmintis gyva, nes liudija”.

Priešmokyklinukai šią dieną, lankėsi Sedos miesto bibliotekoje ir klausėsi skaitomos V. Lansbergio pasakos „Sausio 13-osios sniegenos”, žiūrėjo filmą apie sausio 13-osios įvykius ir ištraukas iš dokumentinės kronikos „Kiek kainuoja Lietuvos laisvė?“.

Esame dėkingi už iškovotą laisvę ir niekada nepamiršime savo istorijos…

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos I. Monstavičienė ir A. Stonkuvienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo