Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

ŠVENTINIS RYTMETIS „PUOŠKIME EGLUTĘ KARTU...“

2019-12-10

                 Nuo gruodžio pirmos dienos, link didžiųjų švenčių, kartu su mumis keliauja Adventas. Tai gerumo, susitaikymo, artimo pajautimo metas. Gruodžio 10 dieną „Boružiukų“ grupės vaikai pakvietė savo tėvelius į šventinį rytmetį. Kartu uždegė Advento vainiko žvakutes. Klausėsi prasmingų, mokytojos Loretos skaitomų, minčių apie žiemos švenčių prasmę.

                 Mažieji sulaukė ir staigmenos. Netikėtai į svečius užsuko Nykštukė Strakaliukė. Ji papasakojo, kaip gyvena stebuklingame miške ir pakvietė visus į svečius, nes labai norėjo turėti daug draugų. Šventė dalyviai smagiai leido laiką šokdami, dainuodami, ir žinoma, padėjo Nykštukei papuošti eglutę. Eglutę puošė ne bet kuo: namie pagamintais žaisliukais ir Emilio mamytės keptais kalėdiniais sausainiais, kuriuos gražiai dekoruoti išmokė Domanto mamytė.

                 Prie šventiškos eglutės visų širdeles sušildė graži giesmelė, o prie stalo – kvapnios arbatos puodelis.

Nuoširdžiai dėkojame „Boružiukų“ šeimoms. Patyrėme gražų bendrystės jausmą. Tegu visų širdis nušviečia rami Advento žvakių šviesa.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos L. Juodeikienė ir A. Sakalauskaitė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo