ŠVENTINIS RYTMETIS „PUOŠKIME EGLUTĘ KARTU...“

2019-12-10

Nuo gruodžio pirmos dienos, link didžiųjų švenčių, kartu su mumis keliauja Adventas. Tai gerumo, susitaikymo, artimo pajautimo metas. Gruodžio 10 dieną „Boružiukų“ grupės vaikai pakvietė savo tėvelius į šventinį rytmetį. Kartu uždegė Advento vainiko žvakutes. Klausėsi prasmingų, mokytojos Loretos skaitomų, minčių apie žiemos švenčių prasmę.

Mažieji sulaukė ir staigmenos. Netikėtai į svečius užsuko Nykštukė Strakaliukė. Ji papasakojo, kaip gyvena stebuklingame miške ir pakvietė visus į svečius, nes labai norėjo turėti daug draugų. Šventė dalyviai smagiai leido laiką šokdami, dainuodami, ir žinoma, padėjo Nykštukei papuošti eglutę. Eglutę puošė ne bet kuo: namie pagamintais žaisliukais ir Emilio mamytės keptais kalėdiniais sausainiais, kuriuos gražiai dekoruoti išmokė Domanto mamytė.

Prie šventiškos eglutės visų širdeles sušildė graži giesmelė, o prie stalo – kvapnios arbatos puodelis.

Nuoširdžiai dėkojame „Boružiukų“ šeimoms. Patyrėme gražų bendrystės jausmą. Tegu visų širdis nušviečia rami Advento žvakių šviesa.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos L. Juodeikienė ir A. Sakalauskaitė