Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

KALĖDŲ EGLUTĖS ŠVENTĖ „KALĖDINIS STEBUKLAS IŠ MAŽŲ ŠIRDELIŲ“

2019-12-18

Gruodžio 18-tą dieną Sedos darželis klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo. „Meškučių“ ir „ Bitutės“ grupės vaikučiai susirinko į gražiausią metų šventę – Kalėdas, kurioje be abejo laukė susitikimas su Kalėdų seneliu.

Visą dieną žėrinti Kalėdų eglutė, puošnūs karnavaliniai vaikučių rūbai, linksma muzika ir žaidimai teikė džiaugsmą ugdytiniams. Vaikai ne tik sulaukė Kalėdų senelio, bet šventėje juos linksmino pati Žiema – Karalienė, Juodoji varna, Raudonkepuraitė, Vilkas – pilkas ir Tarakonas. Ugdytiniai žaidė, šoko, deklamavo eilėraščius. Ir žinoma Kalėdų senelio dovanos, kaipgi be jų!  

Norisi tikėti, kad vaikučiai ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet ir sukurtą kalėdinę dvasią parsinešė ir į namus.

Linksmų Šv. Kalėdų ir sėkmingų Naujųjų metų!

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos I. Monstavičienė ir A. Stonkuvienė 

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo