KALĖDŲ ŠVENTĖ „KALĖDINĖ MIŠKO PASAKA“

2019-12-18

Gruodžio 18 d. ,,Drugelių“ ir ,,Boružiukų“ gr. vaikučiai, pasipuošę miško žvėrelių, snaigių ir kitomis kaukėmis keliavo į ,,Kalėdinę miško pasaką“. Kelionės tikslas – surasti Kalėdinę eglutę ir prie jos sutikti Kalėdų senelį.

Ilgoje, kupinoje nuotykių kelionėje vaikus lydėjo nykštukas, pūga, zuikis, barsukas. Kelionė nebuvo nuobodi: jie dainavo, grojo, šoko... Padėjo pūgai pakviesti sniego debesis, iš gausaus sniego nulipdė sniego senį besmegenį. Atsidėkodamas besmegenis vaikams padėjo surasti eglutę.

Eglutė buvo graži, bet dėdulės tarakono pagalba įžiebus kalėdines lemputes ji sužibėjo gražiausiomis spalvomis.

Išgirdęs linksmą šurmulį į salę užsuko Kalėdų senelis su dovanų maišais...

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: A. Sakalauskaitė, L. Juodeikienė, J. Kačerauskienė, R. Kontrimienė