Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

KALĖDŲ ŠVENTĖ „KALĖDINĖ MIŠKO PASAKA“

2019-12-18

Gruodžio 18 d. ,,Drugelių“ ir ,,Boružiukų“ gr. vaikučiai, pasipuošę miško žvėrelių, snaigių ir kitomis kaukėmis keliavo į ,,Kalėdinę miško pasaką“. Kelionės tikslas – surasti Kalėdinę eglutę ir prie jos sutikti Kalėdų senelį.

Ilgoje, kupinoje nuotykių kelionėje vaikus lydėjo nykštukas, pūga, zuikis, barsukas. Kelionė nebuvo nuobodi: jie dainavo, grojo, šoko... Padėjo pūgai pakviesti sniego debesis, iš gausaus sniego nulipdė sniego senį besmegenį. Atsidėkodamas besmegenis vaikams padėjo surasti eglutę.

Eglutė buvo graži, bet dėdulės tarakono pagalba įžiebus kalėdines lemputes ji sužibėjo gražiausiomis spalvomis.

Išgirdęs linksmą šurmulį į salę užsuko Kalėdų senelis su dovanų maišais...

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: A. Sakalauskaitė, L. Juodeikienė, J. Kačerauskienė, R. Kontrimienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo