Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

IŠVYKA Į PLINKŠIŲ GLOBOS NAMŲ KALĖDŲ SENELIO REZIDENCIJĄ

2019-12-12

Gruodžio 12 dieną Sedos darželio priešmokyklinio ugdymo grupės „Bitutė“ ugdytiniai kartu su mokytojomis lankėsi Plinkšių globos namų Kalėdų senelio rezidencijoje. Susitiko su Kalėdų seneliu, šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Po pasirodymo Kalėdų senelis pakvietė vaikučius pasiimti dovanėlių. Kalėdų senelio pagalbininkams Nykštukams ir globos namų darbuotojams, vaikai padovanojo savo rankų darytas atvirutes su šventiniais linkėjimais.

Nuoširdžiai dėkojame Plinkšių globos namų kolektyvui už šiltas ir džiugias akimirkas.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Irena ir Astra

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo