ŠVENTĖ VAIKAMS „KALĖDŲ SENELIO BELAUKIANT“

2019-12-17

Kalėdų šventė ir eglutė – tai linksmybės, džiugesys, muzika.

Gruodžio 17d. rytą Kalėdų Senelis pakvietė „Kiškučių“ gr. vaikučius ir tėvelius į šventę „Kalėdų Senelio belaukiant“.

Nykštukės mokytojos Valda ir Zina, mokytojų padėjėja Genutė pasekė vaikams pasakėlę apie geriausius Kalėdų Senelio draugus nykštukus.

Labai džiaugiamės, kad šventės laukė ir noriai joje dalyvavo ne tik vaikučiai, bet ir jų mamytės, tėveliai, močiutės. Pasipuošę nykštukų kepurėlėmis bei puošniais karnavaliniais rūbeliais visi smagiai įsijungė į šventės šurmulį: dainavo, šoko, grojo, žaidė ir suteikė šventei jaukumo, bendrumo, gerumo, šilumos. Ir žinoma, dar buvo Kalėdų Senelio dovanėlės, kaipgi be jų...

Padovanojome vieni kitiems šypsenas, gerą nuotaiką ir sukurtą kalėdinę dvasią parsinešėme į namus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Zinaida ir Valda