Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

Priešmokyklinukai mokėsi vilnos vėlimo paslapčių

 

 

Gruodžio 11-tą dieną priešmokyklinėje grupėje „Bitutė“ svečiavosi Alfreda Milerienė, kuri išmokė mūsų vaikučius įdomaus ir prasmingo užsiėmimo – velti vilną. Nuostabus reginys, kai iš padriko vilnos gniužulo gali sukurti įvairius papuošalus, šalikus, šlepetes, apvelti muilo gabaliuką. Vaikai labai džiaugėsi kūrybos procesu, jautė pasitenkinimą kuriant vilnos kamuoliuką.

Padėkojome viešniai ir lauksime kitų susitikimų.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Astra Stonkuvienė ir Irena Monstavičienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo