Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos prizas

 

Spalio mėnesį Lietuvos automobilių kelių direkcija paskelbė konkursą „Mano spalvingiausias rudeniškas kelias“! Pagrindinis tikslas buvo fotografuoti rudeniškai spalvingus mūsų šalies kelius (nuotraukoje turėjo aiškiai būti matomas kelias, kuriuo gali netrukdomai vykti susisiekimas).

Kartu su vaikais džiaugiamės ir didžiuojamės priešmokyklinės grupės mokytojos padėjėja Deimante Strikaityte, kuri laimėjo Lietuvos automobilių kelių direkcijos konkursą ir buvo apdovanota įsteigtu prizu. SVEIKINIMAI!

 

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos I. Monstavičienė ir A. Stonkuvienė.

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo