Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

Projektas „Mano spalvos“

Spalio 14-18 dienomis „Boružiukų“ grupėje vyko projektas „Mano spalvos“. Projekto tikslas: pasigėrėti rudens gėrybėmis, rudenėlio spalvomis ir formuoti sveikos mitybos įgūdžius. Visą savaitę vaikai žaidė su spalvomis, kasdien rengėsi pasirinktų spalvų rūbais, ieškojo spalvų artimiausioje aplinkoje, gamtoje. Darė įvairiausius meninius darbelius. Ir svarbiausia, kasdien vaišinosi įvairiaspalvėmis daržovėmis, gilino sveikos mitybos įgūdžius.

Ketvirtadienį, oranžinę dieną, į svečius atvyko ,,Linksmasis moliūgas“. Vaikai pjaustė moliūgą, ragavo, kepė keksiukus. Penktadienį, raudoną dieną, į baigiamąjį renginį ,,Obuoliukas – vitaminų kamuoliukas“, ugdytiniai pakvietė ir tėvelius. Visi kartu žaidė su Ežiuku ir Obuoliu, dainavo, atliko įvairiausias užduotis. Vaikai sužinojo kiek daug vitaminų slepiasi obuolyje. O labiausiai vaikams patiko spausti obuolių sultis ir vaišintis obuolių pyragu.

Dėkojame visiems tėveliams už pagalbą vykdant šį projektą ir už dalyvavimą kūrybinėje parodoje ,,Tai bent obuolys!”. Džiaugiamės pasiektu rezultatu – vaikai sužinojo daug naujo, patyrė džiugių emocijų, o kūrybinis darbas sustiprino vaikų, tėvų ir mokytojų tarpusavio ryšį.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės L. Juodeikienė ir A. Sakalauskaitė  

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo