Priešmokyklinukų projektas Žemaitijos metams paminėti.

Priešmokyklinukų projektas Žemaitijos metams paminėti. Susipažinus su ugdytiniais, jau nuo pirmų dienų, mes aktyviai įsijungėme į projektinę veiklą. Su vaikais pasitarus, savo projektą pavadinome ,,Keliaujame po Žemaitiją”

Projektas skirtas pirmą kartą Žemaitijos vardo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose 800-osioms metinėms paminėti. 2019-ieji metai paskelbti Žemaitijos metais.

Sedos darželio bendruomenė siekia populiarinti žemaičių kalbą, žemaitiškus papročius, pažinti tradicijas, skatinti meilę Žemaitijos krašto istorijai jos gamtai. Projekto tikslas – padėti vaikams pažinti žymesnes Žemaitijos regiono vietas, pamatyti jų gamtos grožį, pajusti sąlytį su protėvių žeme, aplankyti kultūros paveldo paminklus ir palikimą ateinančioms kartoms.

Jau greitai laukia mūsų pirmoji kelionė į Skuodo rajoną,Puokės kaimą, prie Barstyčių akmens.

Mokytojos Irena Monstavičienė ir Astra Stonkuvienė. Nuotraukos iš D. Strikaitytės asmeninio albumo.