Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

Priešmokyklinukų projektas Žemaitijos metams paminėti.

Priešmokyklinukų projektas Žemaitijos metams paminėti. Susipažinus su ugdytiniais, jau nuo pirmų dienų, mes aktyviai įsijungėme į projektinę veiklą. Su vaikais pasitarus, savo projektą pavadinome ,,Keliaujame po Žemaitiją”

Projektas skirtas pirmą kartą Žemaitijos vardo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose 800-osioms metinėms paminėti. 2019-ieji metai paskelbti Žemaitijos metais.

Sedos darželio bendruomenė siekia populiarinti žemaičių kalbą, žemaitiškus papročius, pažinti tradicijas, skatinti meilę Žemaitijos krašto istorijai jos gamtai. Projekto tikslas – padėti vaikams pažinti žymesnes Žemaitijos regiono vietas, pamatyti jų gamtos grožį, pajusti sąlytį su protėvių žeme, aplankyti kultūros paveldo paminklus ir palikimą ateinančioms kartoms.

Jau greitai laukia mūsų pirmoji kelionė į Skuodo rajoną,Puokės kaimą, prie Barstyčių akmens.

 

Mokytojos Irena Monstavičienė ir Astra Stonkuvienė. Nuotraukos iš D. Strikaitytės asmeninio albumo.  

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo