Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

Vaikų gynimo diena 2019-05-31

Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
nesvarstydami – kodėl ir kam.
Jeigu šita žemė kam priklauso,
tai pirmiausia, žinoma, vaikams.

Justinas Marcinkevičius

Gegužės 31d. visa Sedos darželio bendruomenė minėjo tarptautinę vaikų gynimo dieną. Susirinkusiųjų laukė gausybė staigmenų. Nuo pat ryto tėveliai rinkosi į „Vasaros kavinę“, kurioje smagiai praleido laiką. Pelytės Mikutės (mokytojos V. Bružienė, J. Kačerauskienė,) sukvietė visus į bendrą ratą, smagiems šokiams dainoms. Skambėjo nuoširdūs palinkėjimai, sveikinimai vaikams. Vaikus pradžiugino mamyčių pasirodymas, spalvotieji batutai ir grupėse surengti piknikai.Dėkojame visiems nuoširdžiai prisidėjusiems prie šio renginio. Linkime vaikams smagios vasaros.Ikimokyklinio ugdymo mokytojos: V. Bružienė, J. Kačerauskienė, V. Pocienė ir meninio ugdymo mokytoja V. Majauskienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo