Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-05-30 Mokslo metų užbaigimo šventė gamtoje

Pasitarę su vaikais ir jų tėveliais, šiemet mokslo metus užbaigėme netradiciškai. Vykome į Telšius. Žemaitijos kaimo ekspozicijoje dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Mažas piemenėlis turi botagėlį“. Edukacinę programą, priešmokyklinukams padovanojo Sedos darželis. Užsiėmimo „Mažas piemenėlis turi botagėlį“ metu vaikai apsirengė naminės drobės marškiniais, prijuostėmis, vaikščiojo avėdami klumpes, naščiais nešė kibirus, išbandė botagėlį. Kūrėme laužą ir kepėme „piemenuko kugelį“ – bulves. Žaidėme senojo kaimo žaidimus. Atvykus į Žvėrinčių, vaikučius pirmosios pasitiko smalsiosios ožkos. Raguotosios tokios drąsios, kad, atvykėliams dar nespėjus išlipti iš autobuso, reikalavo skanėstų. Vaikai galėjo laisvai laiką leisti gamtoje – lakstyti, žaisti po mišką. Aktyviai praleidome laiką gryname ore. Pamatėme laukinius gyvūnus, kurie mums buvo tikra pramoga. Žvėrinčiuje akis traukė ne tik laukiniai gyvūnai, bet ir kiti įdomūs objektai. Apžvalgos aikštelėje, Sedos darželio priešmokyklinukams, buvo įteikti mokslo metų užbaigimo diplomai. Po to vyko šventiniai pietūs lauko aikštelėje su atrakcionais ir sportinėmis estafetėmis.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos.

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo