Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-05-27 Priešmokyklinio amžiaus vaikų projektas „Smagu gamtoje 2019“

Gegužės 24 d. Žemaitijos nacionaliniame parke Šeirės take, buvo vykdomas projektas ,,Smagu gamtoje 2019“. Organizatoriai - Plungės r. Platelių UDC. Projekto tikslas – organizuoti žygį priešmokyklinio amžiaus vaikams atskleidžiant netradicinių erdvių teigiamą įtaką vaiko ugdymuisi ir vystymuisi. Mūsų darželio komanda, priešmokyklinės grupės ugdytiniai: Kamilė B., Emilis V., Ovidijus Č., Emilis R. ir mokytojos V. Pocienė ir I. Monstavičienė noriai sutiko dalyvauti šiame projekte. Buvo sudarytos visos sąlygos vaikams eksperimentuoti atliekant įvairias užduotis gamtoje. Vaikai išbandė savo fizines ir kūrybines galias, susirado naujų draugų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Irena Monstavičienė ir socialinė pedagogė Vilma Pocienė.

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo