Parama

Gerb. tėveliai ir kiti bendruomenės nariai,

Dėkojame Jums už geranorišką paramą skiriant 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio mūsų darželiui už 2019 metus. Paramos dėka įstaiga gavo 859 Eur nebiudžetinių lėšų, kurios panaudojamos įstaigos ugdymo aplinkos gerinimui.
 

 

Kviečiame ir labai prašome paremti mūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigą ir šiais metais, skiriant 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio už 2020 metus. Jūsų parama šiais metais ypatingai svarbi dėl esamos situacijos Lietuvoje.
Prašymus galima užpildyti kompiuteriniu būdu. Jų teikimas vyksta pasibaigus kalendoriniams metams. 

 

Prašymą galima pateikti:
• Elektroniniu būdu (prisijungti prie EDS);

INSTRUKCIJA KAIP PATEIKTI

Daugiau informacijos galite rasti VMI internetinėje svetainėje.

Iš anksto nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie paremia ar ketina paremti mūsų ugdymo įstaigą!

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo