Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-05-24 ,,Mūsų nuotaika gera“ Šeimos šventė

Mažeikių r. Sedos darželio ,,Meškučių“ grupės vaikai kartu su auklėtojomis Gražina Aušinskiene ir Vilma Neliubšiene šventė šeimos dieną. Šventės metu vaikai atsidėkodami už meilę, rūpestį ir šilumą, dovanojo šilčiausius, gražiausius žodelius ir daineles savo mamytėms, tėveliams, seneliams. Visi kartu daug gražių emocijų patyrė žaisdami, sportuodami, statydami statinius iš smėlio... Šventės dalyvius pradžiugino muilo burbulų fiesta. Manome, kad laikas praleistas katu – neįkainuojamas. Gera, linksma ir smagu, kai visa šeima kartu!

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilma Neliubšienė  

 

 

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo