Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-05-15 „Jau saulutė skaisčiai šviečia ir pievelėn visus kviečia“

 

Visi suvokiame, kokia didžiulė dovana žmogui yra šeima“

Gegužės 15 ąją ,,Boružiukų‘‘ grupė minėjo vieną šilčiausių ir brangiausių švenčių -Tarptautinę šeimos dieną. Į muzikos salę ugdytiniai ir auklėtojos pakvietė šeimas į muzikinę – literatūrinę pramogą: „Jau saulutė skaisčiai šviečia ir pievelėn visus kviečia “. Džiugiai nusiteikę dainuoja, šoka kartu su šeimos nariais. Patyrė džiaugsmingų išgyvenimų per saviraišką, bendravimą, judėjimą kartu su šeimomis. Ugdytiniai padovanojo šeimai savo rankų darbelį „Boružėlė“. Dėkojame šeimoms už bendrystę.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos L. Juodeikienė, A. Sakalauskaitė

 

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

SSM logo