Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-05-08 Svečiuose Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje

Išlaikęs prigimtinę kalbą, papročius, tradicijas, savitą krašto istoriją ir pirmąkart rašytiniuose šaltiniuose prieš 800 metų paminėtas mūsų kraštas šiemet švenčia Žemaitijos metus. Šiai progai paminėti, Mažeikių „Jievaro“ pagrindinėje  mokykloje, vyko renginys „Žemaičių žemėj augam“. Į šią šventę buvome pakviesti ir mes, Sedos darželio ugdytiniai. Darželiui atstovavo  priešmokyklinukai ir „Drugelių“ grupės auklėtiniai su muzikos mokytoja Vilma Majauskiene, Irena Monstavičiene ir Zina Sakalauskiene.  

Mūsų kelionės tikslas buvo skatinti vaikų domėjimąsi lietuvių liaudies dainomis, ugdyti jaunosios kartos atlikėjų kūrybiškumą, estetinį skonį. Puoselėti pagarbą, meilę lietuvių liaudies ir Žemaitijos krašto dainoms, ugdyti tautinę savimonę. Aktyvinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus  vaikų bendravimą su mokyklinukais.
Nuotaikingą, šventišką, žemaitiškomis dainomis, smagiais žemaitiškais rateliais, žaidimais, pajuokavimais, praturtintą dieną „Jievaro“ pagrindinėje mokykloje, kūrė  Sedos darželio ugdytiniai ir mokytojos.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Irena Monstavičienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo