Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-05-07 Žemaitijos regiono švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų festivalis ,,Iš močiutės skrynios“

Š. m. gegužės 7 d. Kretingos kultūros centro konkursą rengiančių organizatorių buvome pakviesti dalyvauti renginyje Žemaitijos regiono švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų festivalyje ,,Iš močiutės skrynios“.
Darželiui atstovavo  ikimokyklinės grupės ,,Drugeliai“ ir priešmokyklinės grupės ,,Bitutė“ ugdytiniai. Vaikai dainavo žemaitišką dainą ,,Blosa“, žemaitiškai pokštavo. Mūsų pasirodymas visiems labai patiko, todėl dainą kartojome antrą kartą. Už dalyvavimą gavome padėkos raštą.
Dėkojame vaikams ir organizatoriams už gražias akimirkas.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo