Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-04-19 Koncertas ,,Šv. Velykų belaukiant“ BĮ Plinkšių globos namų bendruomenei

Balandžio 19 d. Sedos darželio priešmokyklinės grupės ,,Bitutė“ ir ikimokyklinės grupės ,,Drugelių“ ugdytiniai kartu su mokytojomis Raimonda Kontrimiene, Zinaida Sakalauskiene ir meninio ugdymo mokytoja Vilma Majauskiene vyko į BĮ Plinkšių globos namus.
Vaikučiai pasveikino globos namų bendruomenės gyventojus su šviesiu, šiltu pavasariu ir artėjančiom Šv. Velykom.  Dainavo lietuvių liaudies  ir Žemaičių krašto dainas, žaidė žemaitiškus žaidimus, deklamavo žemaitiškus eilėraščius, šoko ir dainavo kartu su globos namų gyventojais. Ši trumpa programėlė pradžiugino visų širdis.
Grįžome namo kupini gerų emocijų ir ,,kiškučio“ dovanomis.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Raimonda Kontrimienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Zinaida Sakalauskienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo