Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-04-10 RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTAS „PAGAUKIME SAPNĄ 2019“

Šių metų vasario mėn. Sedos darželio priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Bitutė“ mokytojos ir jų 28 ugdytiniai, prisijungėme prie respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto ,,Pagaukime sapną 2019“,  kurį organizavo  Klaipėdos lopšelio-darželio „Dobiliukas“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sandra Jašauskienė, Virginija Žilienė, Jolanta Ruikienė.
Projektas skirtas Žemaitijos regiono metams ir Tarptautinei miego dienai (kovo 21-ąjai) paminėti.
Projekto tikslas – netradiciškai paminėti Tarptautinę miego dieną ir per įvairias meninės raiškos priemones skatinti vaikų kūrybiškumą, saviraišką bei įtraukti ugdytinius, jų šeimos narius, mokytojus į bendrą kūrybinę ir prevencinę veiklą.

Uždaviniai:  
•    Siekti, kad vaikai suprastų miego poveikį žmogaus sveikatai ir visuomenei.
•    Stiprinti įstaigų bendruomenių tarpusavio ryšius (vaikų-tėvų-įstaigos darbuotojų).
•    Sutelkti ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenes bendrai kūrybinei veiklai, kuriant sapnų piešinius, atvirukus, lopšinių knygutes, migdukus, sapnigaudžius su etninio regiono tautodailės elementais
Projektas organizuojamas keliais etapais:
 I etape užsiregistravome elektroniniu paštu, atsiųsdami užpildytą dalyvio paraišką.
II etape kovo mėn.15 d. priešmokyklinio ugdymo ,, Bitutė“ gr. mokytojos, Irena,  Astra, Raimonda  ir jų 28 ugdytiniai,  surengėme rytmetį ,,Pižamų šou“,  skirtą Tarptautinei miego dienai (kovo 21-ajai) paminėti. Mūsų renginyje dalyvavo ikimokyklinio ugdymo grupių vaikai ,,Drugeliai“, ir ,,Meškučiai“, jų mokytojos ir mamytės.
Priešmokyklinio ugdymo ,,Bitutė“ grupės vaikai suorganizavo parodėlę ,,Mano svajonių pižama“.
Organizuojamas veiklas užfiksavome nuotraukose ir iki 2019 m. balandžio 15 dienos  veiklos aprašymus ir nuotraukas patalpinome Fackebook’o paskyroje ,,Pagaukime sapną”.
III etapui  ,,Bitutės” grupės vaikai, padedant mokytojoms, sukūrė ,,Lopšinių knygutę“. Joje atsispindėjo etninio regiono tautodailės elementai.
IV etape 2019 m. gegužės 6–31 d. kūrybiniai darbai bus eksponuojami parodoje „Po sapnų skraiste“ Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje. Parodos nuotraukos patalpinamos Facebook’o paskyroje „Pagaukime sapną“.
 Netradicinis projektas  ,,Pagaukime sapną“, suteikė daug džiaugsmo, žavingų akimirkų, skardaus juoko, gerų emocijų, sustiprino tarpusavio ryšius tarp vaikų-tėvų-įstaigos darbuotojų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Astra, Irena, Raimonda

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo