Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-04-05 Sedos darželio ugdytinių eilėraščių deklamavimo konkursas „Žemė žydi“

Jau tapo tradicija, kad per Žemės dienos mėnesio renginius, mūsų darželyje vyksta eilėraščių deklamavimo konkursas „Žemė žydi“. Šiemet renginys organizuojamas jau ketvirtą kartą. Mūsų renginio pagrindinis tikslas buvo netradiciškai paminėti Žemaitijos regiono metus ir Žemės dieną.  Darželio pedagogai, visus mokslo metus,  per įvairias meninės raiškos priemones skatino vaikų kūrybiškumą, saviraišką ir įtraukė ugdytinius, jų šeimos narius į bendrą kūrybinę ir prevencinę veiklą. Skaitovų konkurse „Žemė žydi“, dalyvavo 25 dalyviai: ikimokyklinukai, priešmokyklinukai,  jų tėveliai, mokytojos.  Darželio ugdytiniai parodė raiškaus deklamavimo ir sceninės raiškos įgūdžius. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Kiekvienas pasijuto tikrais konkurso dalyviais ir patyrė kūrybinį džiaugsmą, pavasario nuotaiką.  

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo