Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-03-29 Edukacinė išvyka į Renavą

Kovo mėn. 27-28 dienomis, priešmokyklinės grupės ugdytiniai lankėsi Renavo dvare. Vykome darželio autobusu. Mūsų edukacinės išvykos tikslas, tai  projekto „Seda vaikų akimis“ tęstinumas. Su vaikais kalbėjomės apie tai, kaip svarbu pažinti savo gyvenamąją aplinką, saugoti, gerbti ir puoselėti savo krašto gyvąją gamtą. Lankydamiesi Renavo dvare, pabuvojome rūmų salėse, apžiūrėjome ekspozicijas. Šviečiant skaisčiai saulutei,  aplankėme miško parke ošiančius gamtos paminklus – storiausią Lietuvoje Renavo eglę ir Daugiavaikę liepą. Visi drauge ieškojome žibučių, bet jų nesuradome. Pasivaikščioję parko takeliais, aikštelėje žaidėme judrius  žaidimus. Grįžome gerai nusiteikę ir pilni įspūdžių.

 Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Irena, Astra ir Raimonda.

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo