Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-03-20 Pasaulinė Žemės diena „Žeme – mes tavo vaikai“

Su paukštelių čiulbėjimu, pavasario saulės spinduliais į mūsų darželį atkeliavo Pasaulinė Žemės diena – tikrasis pavasaris. Pavasaris (mokytoja I. Zozienė) ir Gandras (mokytoja Z. Sakalauskienė) pakvietė visą darželio bendruomenę paminėti šią gražią pavasario šventę. Pavasaris (mokytoja I. Zozienė) kalbėjosi su vaikučiais, kodėl turime saugoti, mylėti, branginti savo Žemelę, klausėsi paukštelių balsų, mėgdžiojo jų balsus.

Atskridęs Gandras (Z. Sakalauskienė) ir radęs prišiukšlintą pievą, kartu su Kakės Makės filmuku priminė vaikams kaip teisingai rūšiuoti šiukšles ir kokie konteineriai tam skirti ir svarbiausia, kodėl reikia rūšiuoti šiukšles. Po filmuko vaikai, kaip viena didelė komanda, surūšiavo šiukšles į popieriaus, plastiko, stiklo konteinerius. Kai salėje jau buvo švaru, vaikai linksmai šoko ir dainavo, džiaugėsi savo nupieštais plakatais, siuntė linkėjimus Žemei. Pasižadėjo gyventi taip, kad būtų gera medžiui ir gėlei, ir paukščiui, ir mums, žmonėms.

Vėliau šventė tęsėsi lauke. Kėlėme Žemės vėliavą, dainavome darželio himną ir puošėme darželio medžius įvairiaspalviais balionais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos I. Zozienė ir Z. Sakalauskienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo