Priėmimas į įstaigą

Į Mažeikių r. Sedos darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes priimami vaikai, gyvenantys Sedos miestelyje ir aplinkiniuose kaimuose. Įstaigoje grupės komplektuojamos kasmet nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Rugsėjo 1 dieną visi, atvykę į darželį, vaikai suregistruojami mokinių registre, kurio duomenimis įstaigai skiriamos lėšos (už kiekvieną vaiką skiriamas mokinio krepšelis). Todėl labai svarbu tėvams iki rugsėjo 1-osios apsispręsti, ar pageidaus vesti vaiką į darželį, ir laiku pateikti prašymą. Vaikai priimami nuo 1,5 iki 6 metų amžiaus.

Tėvai, pageidaujantys vesti vaiką į darželį, privalo pateikti:
  Prašymą dėl priėmimo;
  Vaiko gimimo liudijimo kopiją.
   
Priimtų į darželį vaikų tėvai iki lankymo pradžios turi:
Pasirašyti ikimokyklinio (priešmokyklinio) ugdymo sutartį;
Pateikti vaiko sveikatos pažymėjimą;
Pasirinkti pageidaujamą maitinimų skaičių per dieną;
Pateikti dokumentus, kurie patvirtintų mokesčio už darželį lengvatos suteikimą.


Susipažinti su priėmimo į Mažeikių r. Sedos darželį tvarka galite čia.

 

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

SSM logo