Priėmimas į įstaigą

Į Mažeikių r. Sedos darželio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes priimami vaikai, gyvenantys Sedos miestelyje ir aplinkiniuose kaimuose. Įstaigoje grupės komplektuojamos kasmet nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. Rugsėjo 1 dieną visi, atvykę į darželį, vaikai suregistruojami mokinių registre, kurio duomenimis įstaigai skiriamos lėšos (už kiekvieną vaiką skiriamas mokinio krepšelis). Todėl labai svarbu tėvams iki rugsėjo 1-osios apsispręsti, ar pageidaus vesti vaiką į darželį, ir laiku pateikti prašymą. Vaikai priimami nuo 1,5 iki 6 metų amžiaus.

Tėvai, pageidaujantys vesti vaiką į darželį, privalo pateikti:
  Prašymą dėl priėmimo;
  Vaiko gimimo liudijimo kopiją.
   
Priimtų į darželį vaikų tėvai iki lankymo pradžios turi:
Pasirašyti ikimokyklinio (priešmokyklinio) ugdymo sutartį;
Pasitikrinti vaiko sveikatą pas šeimos gydytoją;
Pasirinkti pageidaujamą maitinimų skaičių per dieną;
Pateikti dokumentus, kurie patvirtintų mokesčio už darželį lengvatos suteikimą.


Susipažinti su priėmimo į Mažeikių r. Sedos darželį tvarka galite čia.

 

Prašymai dėl vaiko priėmimo į darželį priimami elektroniniu būdu:

Prašymo forma užpildoma paspaudus ant žemiau nurodytos nuorodos:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSetWFeF7VsOJpaVu-0qfdK6N2mAGPsMy6IRANk_VsBnvx_Q3A/viewform

Ši prašymo, priimti į darželį, forma yra pagalbinė priemonė ekstremalios situacijos laikotarpiu, norint užsirašyti į eilę darželyje. Pasibaigus ekstremalios situacijos laikotarpiui turėsite atvykti į darželį ir pateikti pašymą su pirmenybę suteikiančiais dokumentais ir vaiko gimimo įrašo kopija. Prašymai bus registruojami ta data, kuria būsite pateikę elektroninę prašymo formą.

Prašymas dėl vaiko išbraukimo iš darželio sąrašų:

Prašymo forma užpildoma paspaudus ant žemiau nurodytos nuorodos:

PRAŠYMAS (google.com)

 

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo