Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-02-14 Edukacinė išvyka į Sedos parduotuves

Vasario 14-osios ryto rato metu išsiaiškinome, kokias parduotuves vaikai žino Sedoje, tad keliaudami į drabužių bei avalynės (D. Zubavičienė) parduotuvę, pakeliui ieškojome ir vardinome parduotuves: vaistinė, "Aibė", "Eglė", biblioteka (bet čia knygos neperkamos, tik imamos skaitymui), "Puokštė". Prieš įeidami į parduotuvę išsiaiškinome, ką reiškia avalynė, nes ne visi vaikai žinojo... Didžioji dalis vaikų pirmą kartą apsilankė šioje parduotuvėje, jiems viskas buvo įdomu, gražu... Mergaitėms labai patiko blizgantys batai, sijonai bei "Mikimauzo" kepurės. Buvo ir tokių vaikų, kuriuos pažino pardavėja Sandra. Mūsų apsilankymu labai džiaugėsi parduotuvės savininkė D. Zubavičienė, kuri pavaišino vaikus saldainiukais ir pakvietė būtinai apsilankyti su tėveliais.

Dar apsilankėme kirpykloje, kurioje nuolatinė klientė – mūsų Saulutė, bei mėsinės parduotuvėje, kur vaikus labiausiai traukė ledų šaldytuvai.

Pilni įspūdžių, pavargę, bet laimingi grįžome į grupę, kur skaičiavome ir dalinomės saldainiukais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Z. Sakalauskienė ir I. Zozienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo