Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-02-06 ŽEMAIČIŲ MUZIEJUS „ALKA“

Žemaičių muziejus „Alka” – svarbiausias LR Žemaitijos etnografinio regiono istorijos muziejus Telšiuose. Jis plačiausiai atskleidžia savitą Žemaitijos istorijos raidą, supažindina lankytojus su šio krašto gamta, žmonių buitimi bei turtinga meno kūrinių kolekcija.

Dalinamės įspūdžiais iš kelionės.

Ilgai laukta išvyka įvyko! Dviem autobusais Sedos darželio priešmokyklinukai, vasario mėn. 6 dieną vyko į Žemaitijos sostinę – Telšius.  Mes lankėmės Žemaičių muziejuje „Alka“.  Žemaičių muziejus „Alka“ oficialiai įkurtas 1932 m. vasario 16 dieną. Čia vyksta edukacinės programos skirtos įvairaus amžiaus moksleivių ir suaugusiųjų grupėms. Jų metu galima plačiau sužinoti apie Telšių krašto archeologinę ir istorinę praeitį. Mums viską aprodė ir apie visą tai pasakojo  muziejaus gidė.  Buvo labai įdomu. Namo grįžome pilni įspūdžių. Mums tai buvo pirmoji išvyka, bet ne paskutinė!

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo