Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-01-22 Besmegenių išdaigos

Sausio 20 d. visame pasaulyje minima pasaulinė sniego diena. Sedos darželio taip pat ši šventė neaplenkė. Netikėtai į darželį užklydo du seniai besmegeniai, Šaltukas ir Baltukas. Vaikus jie mokino daryti mankštą ne tik rankų bet ir viso kūno, taip pat pasakojo vaikams, kad norint nesusirgti reikia kuo dažniau būti lauke ir tada jokios ligos nepuls. Pasimankštinę vaikai išskubėjo savo aikštelėse prigaminti gražiausių sniego pyragų, kurie pasipuošė gražiausiomis spalvomis.

 Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Valda Bružienė ir Judita Kačerauskienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo