Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2019-01-11 Sausio 13-oji

Paminėjome sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną. Priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Bitutė“ vaikučiai aštuntą valandą uždegė  atminties ir vienybės žvakeles, o vėliau lydimi pedagogių  iškeliavo į rytmetį  Sedos bibliotekoje, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti. Bibliotekos darbuotojos  papasakojo vaikams apie įvykius vykusius Lietuvoje prieš 28 metus. Tą kraupią lemtingą Lietuvai naktį, žuvo 14 žmonių ir daug buvo sužeista. Žuvusiuosius ir nukentėjusius kovojant už Lietuvos laisvę  prisiminėme su dėkingumu, stengdamiesi parodyti, kad jų dovana – Laisvė – ateities kartoms neliko pamiršta.

 Priešmokyklinio ugdymo  mokytojos

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo