Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-12-11 Kalėdinis žaisliukas eglutei

Antrus metus iš eilės kartu su mažaisiais darželio ugdytiniais ,,Kiškučių“ gr. vaikučiais ir tėveliais, nusprendėme, kad eglutei žaisliukus būtų smagu pasigaminti ir papuošti patiems. Prasidėjus Adventui, kartu su vaikais kalbėjomės apie Šv. Kalėdas, kas jos yra, kaip švenčiame, ko laukiame. Eglutę į grupę atnešė Adamo Padervinskio tėveliai Ela ir Rolandas, tad beliko tik ją papuošti. Ruošiantis popietei, auklėtojos pasirūpino priemonėmis, kurios bus naudojamos gaminant žaisliukus.

Tėveliai taip pat atsinešė savo priemonių, kiti jau pagamintus žaisliukus. Kai viskas buvo sudėta ant stalo, tėveliai kartu su savo vaikučiais, bei auklėtojomis kibo į darbus. Vieni vijo virvutes ant kankorėžių, kiti karpė spalvotus lapus, kiti gamino snaiges iš tualetinio popieriaus ritinėlių. Kai tik žaisliukai buvo pagaminti, visi tuoj pat bėgo ir kabino juos ant eglutės. Visiems labai patiko, vaikai ir tėveliai buvo laimingi, galėdami pabūti vienas su kitu, kai šis laikotarpis yra vien skubėjimo laikas.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Valda Bružienė, Judita Kačerauskienė, Loreta Juodeikienė

 

 

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo