Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-12-27 „Ežiuko Kalėdinės dirbtuvės“

Visą gruodžio mėnesį, priešmokyklinės grupės vaikai, vykdė projektą „Ežiuko Kalėdinės dirbtuvės“. Mūsų tikslas buvo vaikus supažindinti su staliaus profesija. Į grupę buvome pasikvietę darželio stalių – meistrą Liudviką Jušką. Meistras papasakojo apie savo profesiją, parodė savo darbo vietą ir pagrindinius darbo įrankius. Ugdytinius pamokino kaip teisingai laikyti plaktuką, norint įkalti vinį, kaip laikyti vinutę, kad nesusitrenktume pirštukų kaldami plaktuku. Visą tai išmokę, darėme ežiukus. Laisvalaikių vaikai kaldavo vinutes, kad ežiukai turėtu spygliukus. Surengėme tėveliams ežiukų parodėlę.

Noriai darbuodamiesi, vaikai mokėsi atidumo, kruopštumo ir susikaupimo.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo