Projektai

2020-2021 m. m. vykdomas sporto projektas „Supažindinkime vaikus su sporto šakomis“. Projektas bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas ir Mažeikių rajono savivaldybės lėšomis. Iš projekto lėšų nupirktos krepšinio ir teniso trenerių paslaugos, ėjimo šiaurietiškomis lazdomis instruktoriaus paslaugos, baseino ir plaukimo trenerio paslaugos, pavėžėjimo į baseiną paslauga. Įsigytas sportinis inventorius ir įrenginiai. Treniruotės ir užsiėmimai vyks visus 2020-2021 m. m.

 

2018 m. iš Mažeikių rajono Visuomenės sveikatos rėmimo programos 2018 metų priemonėms vykdyti skirtų lėšų buvo įsigytas reikiamas inventorius sporto salei ir įgyvendintas projektas "Sveika ir judri vaikystė".

 

2017 m. iš Mažeikių rajono Visuomenės sveikatos rėmimo programos 2017 metų priemonėms vykdyti skirtų lėšų buvo įsigyta 18 paspirtukų, 6 balansiniai dviratukai, 15 dviratukų ir 6 triratukai. Šios programos dėka įgyvendintas projektas "Rieda dviratukas – šypsosi darželinukas". Šis projektas tęsiamas iki šiol, darželio kieme vyksta dviratukų užsiėmimai.

 

2016 m. iš Mažeikių rajono Visuomenės sveikatos rėmimo programos 2016 metų priemonėms vykdyti skirtų lėšų buvo įsigyti futbolo vartai, kamuolių atmušėjas, futbolo kamuoliai ir įgyvendintas projektas "Vaikystės futbolas 2016 Seda". Šio projekto dėka "Futboliuko" užsiėmimai ir varžybos vyksta iki šiol.

 

2014–2016 m. įgyvendintas projektas „Biokuro katilo įrengimas Mažeikių r. Sedos darželyje“, finansuojamas Klimato kaitos specialiosios programos lėšomis.

 

Nuo 2013 metų dalyvaujame nacionaliniame aplinkosaugos projekte "Mes rūšiuojam".

 

2013-09-01 gautas finansavimas projekto „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra (IPUP)“ įgyvendinti.

 

2010-2014 m. buvo vykdomas ir plėtojamas sveikatingumo projektas pagal Mažeikių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonę „Sveikatos ugdymo veiklos organizavimas“: „Auginu sveikatos medį...“: „Judėk, draugauk – sveikas auk“ (2010 m.) „Dantukai sveiki - šypsenėlė plati“ (2011 m.) „Su mankšta draugauk visada“ (2012 m.) „Sportuok linksmai, gyvenk sveikai“, „Švarios rankelės neskauda pilvelis“ (2013 m.) „Pažink save“ (2014 m.)

 

2010–2011 mokslo metais Sedos darželis prisijungė prie tarptautinės programos „ZIPIO DRAUGAI“ ir tęsia jos įgyvendinimą kiekvienais metais.

 

Nuo 2011 m. dalyvaujame Pieno produktų vartojimo vaikų ir švietimo įstaigose paramos programoje „Pienas vaikams“ bei Vaisių vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programoje.  

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo