Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-12-13 Renginys „Kalėdinis stebuklas iš mažų širdelių“

Gruodžio 13 d. Sedos darželio priešmokyklinės grupės ,,Bitutė“ vaikučiai ir auklėtojos vyko į Sedos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę. Jau tapo tradicija, kiekvienais metais aplankyti sergančius ligonius ir senelius.

Visą gruodžio mėn. grupėje veikė ,,Ežiuko kalėdinės dirbtuvės“. Ugdytiniai darė kalėdinius atvirukus, sveikinimus. Patys mokėsi rašyti sveikinimo žodžius ir palinkėjimus. Su didžiausia meile ir pagarba vaikai teikė ligoniams ir slaugos ligoninės personalui, savo rankomis pagamintus atvirukus.

Gerumas negali būti išmatuotas žodžiais. Nėra tokio mato, kuriuo galėtume pasverti gėrį. Tačiau gerumą galima padovanoti kitam - tam, kam labai jo reikia. Sedos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės ligoniai, personalas, padėkojo vaikučiams už gražius sveikinimus ir palinkėjo mums visiems gerų laimingų metų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo