Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-11-16 Tarptautinė tolerancijos diena Sedos darželyje

Lapkričio 16 dieną Sedos darželyje vyko renginys, skirtas Tolerancijos dienai paminėti. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Raktas. Tai raktas, kuris atrakino mūsų širdeles ir parodė mūsų gerumą, pagarbą kitam, meilę, draugystę, švelnumą, kantrumą, geranoriškumą, supratimą, šypseną ir t.t.

 ,,Bitutės“ gr. vaikai kartu su mokytojomis pakvietė visus darželio vaikus ir mokytojas paminėti šią dieną. Trumpai pristatė savo grupės sukurtą Tolerancijos Raktą, paaiškino žodžio ,,toleranciją“ reikšmę. Savo sukurtus raktus pristatė ir kitos grupės. Visi buvo pakviesti pašokti bendrą šokį ir pažiūrėti filmukus ,,Pažink negalią“.

 Priešmokyklinio ugdymo mokytojos R. Kontrimienė., A. Stonkuvienė. ir I. Monstavičienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo