Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-10-03 „Boružėlės daržas“

Ryžtingai į salę atžygiavusius vaikus ir mamytes pasitiko Boružė. Ji pakvietė visus į savo daržą. Svečiams papasakojo, kaip visą vasarą prižiūrėjo savo daržoves. Gražioji daržininkė paprašė vaikų, linksmu akmenukų maršu ir smagia daina, padėkoti lietučiui ir saulutei už puikų derlių. Tik staiga, smagią visų nuotaiką sudrumstė iš kažkur sklindantis verksmas...

Paaiškėjo, jog tai moliūgas išriedėjo iš savo lysvės ir neberanda kelio atgal. Šaunieji ,,Boružiukai" parvedė moliūgą namo. Dėkodamas vaikams, jis pristatė visus savo draugus: morką, kopūstą, burokėlį, arbūzą ir kitus. Žinoma, nepamiršo ir savo geriausio draugo kirmėliuko, kuris per vasarą augo ir tapo tikru kirminu. Kad Kirmėliukas žiemą nesušaltų, vaikai pakvietė jį apsigyventi ,,Boružiukų" grupėje ir net padovanojo jam draugą. Drauge su mamytėmis, dėdami obuoliuką prie obuoliuko, padarė dar vieną kirmėliuką...
Su šventine nuotaika ir nauju draugu sugrįžę į grupę, visi vaišinosi kriaušėmis ir obuoliais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos V. Pocienė, A. Sakalauskaitė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo