Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-09-21 Europos judumo savaitė Sedos darželyje

Nors jau ruduo, bet skaisti saulutė ir šiltas oras kviečia vaikus kuo ilgiau pabūti lauke ir smagiai leisti laiką. Šią savaitę Sedos darželio bendruomenė prisidėjo prie Europos judrumo savaitės renginių. Visą rugsėjo mėnesį lauko erdvėse, vyko vaikų Mankštiada, judrūs žaidimai ir sportinės estafetės gryname ore.

Ugdytiniai dalyvavo bėgime aplink darželį, riedėjo paspirtukais ir dviratukais, žaidė mažąjį futbolą. Trečiadienį priešmokyklinės grupės vaikai didžiąją dalį dienos praleido Sedos sporto komplekse, penktadienį - keliavo sparčiu žingsneliu į Sedos miesto biblioteką, kur vyko renginys „Pajudėkime kartu – vienu ritmu“.

Akcijos metu visiems pakako ir judesio, ir žinių, ir smagių akimirkų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja I. Monstavičienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo