Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-09-12 Rieda dviratukas – šypsosi darželinukas

Rugsėjo 12-osios rytą, jau trečiąkart darželyje, startavo projektas ,,Rieda dviratukas – šypsosi darželinukas“. Prieš sėsdami ant dviračių vaikai pirmiausia mankštinosi. Pasportavę, susipažinę su taisyklėmis, pasiėmę ne tik savo, bet ir darželio dviratukus, užsidėję šalmus, apsivilkę šviesą atspindinčias liemenes darželio auklėtiniai pasijuto tikrais eismo dalyviais. Vaikai riedėjo aplink darželį. Laukdami, kol draugai parvažiuos, pirmieji atvažiavę vaikai rikiavosi aikštelėje ir laukė kitos užduoties. Užduotis tikrai ne iš lengvųjų – reikėjo įveikti vingiuotas kliūtis ir vėl grįžti į aikštelę.

Vaikai nebūtų vaikai: puikiai susidoroję su užduotimis ne tik vaišinosi obuoliais, bet ir iš jų sudėliojo projekto logotipą – dviratį. Nusifotografavę, vaikai dalinosi įspūdžiais su savo draugais, auklėtojomis bei aktyviai praleido likusį laiką laukę.

Sedos darželio bendruomenė džiaugiasi galėdama pasiūlyti vaikams daug aktyvių pramogų lauke,   viena iš šių priemonių ir labai mėgstama vaikų yra dviratukai.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Valda Bružienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo