Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-09-08 Sedos jurginas

Saulėtą rugsėjo 8-ąją Seda skendėjo jurginų žieduose – čia vyko jurginų ir vyno šventė „Sedos jurginas“. Nors šiemet jurginų nebuvo gausu, parkas pasipuošė margaspalvių gėlių kompozicijomis, kurios žavėjo ne tik sediškius, bet ir svečius. Sedos darželio bendruomenė, kaip ir kiekvienais metais neliko abejinga šiai šventei. Prisidėjo kas kaip galėjo, kas nešė gėles kompozicijai, kas ją kūrė.

Šventės metu vyndariai iš visos Lietuvos kvietė degustuoti brandų ir jauną vyną. Iš degustacijos surinktos lėšos atiteks Sedos seniūnijos vaikams – bus nupirktos kalėdinės dovanėlės.

Šventės dalyviai turėjo galimybę ne tik pasigrožėti rudeninių gėlių kompozicijomis, bet ir akis paganyti po įvairių Lietuvos regionų tautodailininkų ir amatininkų siūlomus darbus, pasigėrėti dirbiniais iš medžio, odos, lino ir kitų medžiagų.

Išalkusieji galėjo įsigyti įvairių mėsos, sūrių gaminių, paskanauti vietos bendruomenės išvirtos košės.

Tikimės, kad ši graži šventės tradicija gyvuos dar ne vienerius metus ir šildys bei džiugins žmonių širdis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rasa Milieškienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

darzeliu tinklas

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo