Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-05-30 Išleistuvės

Nenumaldomai atėjo diena, kai „Bitutės“ grupės priešmokyklinukai turi atsisveikinti su darželiu. Gegužės 30 d. vaikučiai su tėveliais, darželio darbuotojai, svečiai rinkosi į išleistuvių šventę. Šventiškai pasipuošę, tautiniais rūbeliais, mažieji mūsų absolventai taip nuoširdžiai dainavo, šoko, deklamavo eilėraštukus. Ir labai susikaupę atlikinėjo įvairias užduotėles, kad įrodytų visiems susirinkusiems, jog tikrai jau yra pasiruošę keliauti į mokyklą. Direktorė, Birutė Radavičienė, kiekvienam vaikučiui įteikė diplomą, patvirtinantį, kad jie baigė priešmokyklinio ugdymo programą ir palinkėjo sėkmės mokykloje. Grupių auklėtojos padovanojo po gražų suvenyrą.

Šventė suteikė visiems vaikams, jų tėveliams ir pedagogams šiltų, džiugių emocijų.

Linkime būsimiems pirmokėliams įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros. O rugsėjį jie pirmą kartą peržengs mokyklos slenkstį, kur jų lauks nauji patyrimai, įspūdžiai ir draugai.

Nuoširdžiai dėkojame direktoriaus pavaduotojai ugdymui Rasai Milieškienei, logopedei Laimutei Mažrimienei, meninio ugdymo pedagogei Vilmai Majauskienei, socialiniai pedagogei Vilmai Pocienei, psichologei Elenai Šmitienei, sveikatos specialistei Gretai Kupliauskienei, judesio korekcijos specialistui Mariui Zozai už visokeriopą pagalbą ruošiant ir ugdant vaikus mokyklai, o tėveliams - už gražų bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos mokslo metus.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irena Monstavičienė ir Astra Stonkuvienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo