Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-05-31 Vaikų gynimo diena

Paskutinę pavasario dieną darželyje vyko šventė, skirta paminėti vaikų gynimo dieną. Šventėje netikėtai pasirodė dvi boružėlės, kurios ieškojo vasaros ir skrisdamos pro darželį viena nuo kitos pasimetė, tačiau vaikų pagalba ir šokiais jos vėl susitiko. Boružėlės vaikams pravedė mankštą, dainavo daineles ir skyrė užduotį – nupiešti piešinius vasarai, kad ji greičiau pasirodytų. Kai piešiniai buvo nupiešti vaikų laukė staigmena, boružėlės juos pavaišino skaniausiais ledais. Atsigaivinus vaikai pūtė muilo burbulus ir smagiai šoko.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogės Valda Bružienė, Judita Kačerauskienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo