Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2018-05-25 Masinis bėgimas už saugią ir sveiką vaikystę

Saulėtą penktadienio rytą, Sedos darželyje vyko masinis bėgimas už saugią ir sveiką vaikystę. Kiekviena grupė turėjo skirtingos spalvos marškinėlius: kiškučiai – mėlyni, boružiukai – raudoni, meškučiai – žali, bitutės – geltonos, drugeliai – balti. Išklausę bėgimo taisykles, vaikai sutarė, kad bėgs gražiai nieko neaplenkdami, nesistumdydami, pasiruošė startui ir išgirdę švilpuko garsą pradėjo bėgti aplink visą darželio teritoriją. Bėgimo trasoje jų laukė ir kliūtys, vaikams reikėjo įveikti suvingiuotą kelią, kurio gale laukė finišas. Kai visi vaikai pasiekė finišą, vienas kitam paplojo ir visi kartu draugiškai nusifotografavo.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Valda Bružienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

 

olipine

SSM logo