2018-04-17 Edukacinė išvyka į Mažeikių L/D „Berželis“

Šiais mokslo metais, priešmokyklinės grupės „Bitutė“ ugdytiniai, dalyvavo mainų programoje su Mažeikių L/D „Berželis“ priešmokyklinukais. Balandžio mėn.17 dieną, vyko atsakomasis vizitas į Mažeikių L/D „Berželis“. Pedagogai organizavo linksmadienį „Draugystės ratui - gerumo sparnai".

Buvo organizuojama nuotaikinga kelionė po L/D „ Berželis“. Susiradome naujų draugų, žaidėme, bendravome, dalinomės įspūdžiais.

Mažeikių rajono, priešmokyklinio ugdymo pedagogų, organizuotas 2017/2018 m.m. mainų programos tikslas buvo: geranoriškai, konstruktyviai bendradarbiauti su kitais Mažeikių rajono, priešmokyklinio ugdymo vaikais ir pedagogais. Plėtoti pedagogų profesines kompetencijas. Mokytis būti tolerantiškiems. Domėtis nauja aplinka. Susirasti naujų draugų.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irena Monstavičienė ir Astra Stonkuvienė