2018-04-12 Mažeikių r. Sedos darželio ugdytinių eilėraščių deklamavimo konkursas „Žemė žydi“

Jau tapo tradicija, kad per Žemės dienos mėnesio renginius, mūsų darželyje vyksta Sedos darželio ugdytinių eilėraščių deklamavimo konkursas „Žemė žydi“. Šiemet renginys organizuojamas jau trečią kartą. Konkursui ruošėsi vyresniųjų grupių ugdytiniai ir   Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos pirmų ir trečių klasių mokiniai.

Ugdytinių eilėraščių deklamavimo konkurso „Žemė žydi“ tikslas: ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninę raišką, kūrybinius gebėjimus, įprasminti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio svarbą. Puoselėti ikimokyklinių, priešmokyklinių grupių ir pradinių klasių bendruomenių tautinę pilietinę savimonę, skatinti pasididžiavimą savo šalimi, būti svarbiais ir aktyviais valstybės piliečiais.

Kompetentinga komisija, atsižvelgdama į ugdytinių komunikavimo kompetenciją, bei raiškų deklamavimą ir sceninės raiškos įgūdžius, visus renginio dalyvius apdovanojo padėkos raštais.

Konkurso dalyvius džiugino, Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos, pirmos klasės mokinė, Frėja Gineitytė. Linksmomis dainomis, buvusi mūsų auklėtinė, papuošė mūsų šventę.

Sedos darželio priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irena Monstavičienė ir Astra Stonkuvienė