2018-03-07 Edukacinė išvyka į Sedos Vytauto Mačernio gimnaziją

Sedos darželio priešmokyklinukai pasižymi smalsumu, išradingumu ir dideliu noru keliauti ir viską pamatyti. Kovo 7 dieną, nuvykę į Sedos Vytauto Mačernio gimnaziją, iš arčiau susipažinome su šia mokykla. Mus pasitiko gimnazijos direktorė Aušra Kazlauskienė. Pabendravusi su vaikais ir atsakiusi į vaikų pateiktus klausimus, pasidžiaugė būsimaisiais šauniais pirmokėliais. Mūsų kelionė po mokyklą tęsėsi toliau. Apsilankėme sporto salėje, valgykloje, bibliotekoje, logopedės kabinėte. Susitikome su pradinių klasių mokiniais. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime - „Drauge pasitinkam Lietuvos   100-metį“. Susiradome naujų draugų, teko pamatyti ir pabendrauti su būsima mūsų mokytoja. Vaikų smalsumui, aktyvumui, pažinimo poreikiui nebuvo ribų.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irena Monstavičienė ir Astra Stonkuvienė