2018-01-11 Edukacinė išvyka į Sedos miesto biblioteką. Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Laisvė – pirmasis ir tikrasis žmogaus ir visos tautos laimės ir gerovės šaltinis.

Kiekvienais metais, Sedos darželio priešmokyklinės ugdymo grupės ,,Bitutė“ vaikai, vyksta į  Sedos miesto biblioteką paminėti ir pagerbti Laisvės gynėjų dieną. Tą dieną, kai Lietuvos žmonės negailėdami savo gyvybės kovojo už mūsų šalies laisvę, mūsų ugdytiniai dar nebuvo gimę. Iš mūsų, suaugusiųjų jie sužino, kad viena didžiausių bausmių žmogui – laisvės atėmimas, nes prarasdamas laisvę, asmuo tarsi netenka ir savo galių, savo balso, savojo „aš“.

Bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Loreta Mickienė parodė dokumentinę medžiagą, kurios dėka vaikai suprato, kaip svarbu būti laisvam. Netekti laisvės – netekti galimybės augti ir tobulėti.

Jausdami pagarbą, bei didžiulį dėkingumą tiems, kurie tą laisvę mums visiems iškovojo, vaikai laisvės kovos fragmentus perkėlė ant balto popieriaus lapo.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės I. Monstavičienė, A. Stonkuvienė