2017-12-15 Edukacinė išvyka į Sedos ligoninę

Kiekvienais metais, Advento laikotarpiu, Sedos darželio priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Bitutėˮ vaikučiai, aplanko Sedos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės ligonius.

Šios išvykos tikslas: skatinti vaikus domėtis visuomeniniu gyvenimu, dalyvauti bendruomenės renginiuose, akcijose, atkreipti dėmesį į šalia esančius vienišus, gyvenimo išvargintus, ligotus žmones. Dovanoti gerumą kitam - tam, kam jo labiausiai reikia. Savo šventinį koncertą pavadinome ,,Kalėdinis stebuklas iš mažų širdeliųˮ. Visi žinome, jog minties galia yra didžiulė, labiausiai gydo šypsena, džiaugsmas ir juokas – visa tai yra didžiausi gyvenimo vaistai. Vaikai grojo, šoko, deklamavo eiles, visiems ligoniams, medikams, aptarnaujančiam personalui, įteikė savo rankelėmis darytus angeliukus, atvirukus. Didžiausias malonumas matyti ligonius braukiančius džiaugsmo ašarą ir šypsenas jų veiduose.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Astra Stonkuvienė