2017-12-12 „Kalėdų laukimas-naujų draugų būryje“

2017 12 122017 12 122017 12 122017 12 122017 12 122017 12 12

Kalėdos atskubėjo, atsivežė draugų,
Draugai šalia susėdo ir buvo mums smagu.
Mes dūkome ir šėlom, dainavom ir draugavom,
Visi šalia susėdę tikrai nenuobodžiavom.

Gruodžio mėn. 12 dieną, Sedos darželio priešmokyklinukai sulaukė svečių. Pas mus svečiavosi Mažeikių L/D „ Berželis“ priešmokyklinių grupių „ Spinduliukas“ ir „Pelėdžiukai“ ugdytiniai. Juos atlydėjo auklėtojos Ilona Gorelytė ir Irena Daukšienė.

Visų dėka, darželis pakvipo Kalėdomis. O tuo pačiu dar kartą sustiprinome tikėjimą, kad Kalėdos – tai stebuklų metas.
Salėje, prie spindinčios Kalėdų eglutės, skambėjo vaikų juokas, kalėdinės dainos, šokiai, eilėraščiai, jaudinančios susipažinimo akimirkos.
Aprodėme savo darželį, supažindinome su kitais darželio darbuotojais ir vaikais.
„ Bitutės“ grupėje svečiai buvo pakviesti prie vaišių stalo. Apsikeitėme dovanėlėmis, palinkėjome vieni kitiems linksmų Šv. Kalėdų. Linksmybės tesėsi visą pusdienį: grupėje vaikai dalinosi įspūdžiais, žaidė, šoko, vartė knygeles ir pramogavo.
Mažeikiečiai, mus taip pat, pakvietė atvykti pas juos į svečius. Tad iki malonių susitikimų!

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irena Monstavičienė ir Astra Stonkuvienė