Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2017-11-10 Projektas „Mano gražioji raidė“

Nuo šių metų spalio 18 d. iki lapkričio 10 d. Sedos darželio priešmokyklinėje ugdymo grupėje ,, Bitutė” vyko projektas „Mano gražioji raidė“, kurio tikslas - ugdyti vaikų kalbą, pažinti lietuvių kalbos abėcėlės raides.

Projektas vyko trimis etapais, vaikai buvo supažindinti su rašto atsiradimo istorija, skatinami domėtis grafiniais simboliais, lavinti smulkiąją motoriką piešiant, lipdant, dėliojant iš gamtinių medžiagų ir kitais būdais gaminant raides, lavinti kinestezinį suvokimą vaizduojant raides kūno judesiais. Formuoti garsinės analizės ir sintezės įgūdžius, padėjo darželio logopedė, L. Mažrimienė.

Projekto pabaigoje surengta parodėlė „Mano gražioji raidė“.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė A.Stonkuvienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

SSM logo