Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2017-11-06 Pyragų mugė

Pyragus pyragus mes iškepsim patys,
Didelius dielius, kokių nieks nematė...

Lapkričio 6 d. darželyje praūžė pyragų mugė. Joje buvo pačių gardžiausių pyragų, pyragėlių, bandelių, keksiukų... Jais vaišinosi visa darželio bendruomenė, nuo mažiausiųjų darželio ugdytinių iki mylimiausių senelių... Surinktomis lėšomis visi geradariai prisidėjo prie ,,Kiškučių“ grupės gyvojo kampelio įkūrimo, bei riedučių ir dviračių tako įrengimo. Nuoširdus ačiū visiems prisidėjusiems prie gražios akcijos.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė Valda Bružienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

SSM logo