Mes KURIAME
Vietą, kurioje vaikams emociškai saugu augti ir mokytis savo tempu.
Mes VERTINAME
Vaiko individualią patirtį, pasaulio pažinimą eksperimentuojant.
Mes TIKIME
Kad vaiką augina jo šeima, bendruomenė, kultūrinė aplinka.

2017-10-27 Projektas „Duonelės kelias“

Ant mano delno guli duonelė,
Ant mano delno juoda riekelė.
Tai verks duonelė, jei aš tingėsiu,
Jei aš tingėsiu – jos nemylėsiu.

 

Spalio 23-27 d. ,,Drugelių“ ir ,,Pelėdžiukų“ grupės vaikai vykdė projektą ,,Duonelės kelias“. Visą savaitę kalbėjome apie duonelės kelią nuo grūdelio iki mūsų stalo. Vaikai susidomėję stebėjo ir tyrinėjo kviečių, rugių, avižų varpas, jų grūdelius per lupą. Sužinojo, ką iš jų galima iškepti, išvirti.

Kepėme ruginę duonelę, o savaitės pabaigoje nutarėme pradžiuginti ir mamytes, pasikviesdami jas į svečius ir kartu kepdami sausainius. Kol sausainukai kepė, vaikai pasveikino mamytes su rudenėliu ir parodė mini spektakliuką ,,Pagrandukas“.

Projektą užbaigėme kartu susėdę prie ,,kvepiančio“ stalo. Vaišinomės patys, vaišino ir darželio bendruomenę.


Auklėtojos Zinaida Sakalauskienė, Raimonda Kontrimienė

ikimokyklinis

musuDarzelis

mazeikiu savivaldybe

smm 180x130

SSM logo